AutoEnterprise - це

8

патентів

9

розроблених
станцій

294

співробітника

4000 +

зарядних
точок

10

представництв
у різних країнах

АutoЕnterprise

Перша компанія, що пропонує весь асортимент і спектр послуг по електромобілях. Завдяки успішній стратегії та інвестиціям в майбутнє, наше щорічне зростання становить понад 400%.

З гордістю займаємо провідні позиції від виробництва та встановлення автозарядних комплексів до імпорту електромобілів із їх подальшим обслуговуванням.

Ми розвиваємо свої представництва не тільки в Україні, а й у Молдові, Польщі, Португалії, Ізраїлі, Білорусії, США, Греції, Росії та Грузії.

Історія компанії

У 2014 році Дмитро Ніконов ввіз перший в історії України електромобіль — з цього й почалася історія компанії AutoEnterprise. Буквально в лічені місяці були ввезені ще кілька десятків машин та створений перший в Україні таксопарк екологічно чистого таксі EcoTaxi, який налічував понад 200 машин по місту Харків. Паралельно з розвитком автобізнесу Дмитро Ніконов починає займатися стартапом — розробкою та виробництвом зарядних станцій для електрокарів.

До початку 2016 року компанія розробила власну методику виробництва зарядних станцій і з цього року почалося масштабне виробництво ЗП для електромобілів в Україні. Поступово почалася установка станцій в Харкові та Харківській області. З урахуванням того, що виробництво розвивається, цей факт привернув увагу інвесторів. Незабаром про компанію дізналися і за кордоном. Завершується рік пропозицією про співпрацю з всесвітньо відомим брендом "Lotus Cars". У Харкові відкриваються виставковий автосалон і власна СТО.

2017 рік виявився досить перспективним для компанії та сприяв появі 6-ти спеціалізованих офісів з продажу автомобілів в найбільших містах України, таких як Харків, Київ, Львів, Одеса, Дніпро та Запоріжжя. Ще одним досягненням цього року був запуск конвеєрного складання зарядних станцій, який посприяв автоматизації та прискорення процесу виробництва ЗУ для електромобілів.

У 2018 році компанії пощастило взяти участь у відкритому аукціоні та придбати 99,99% акцій ВАТ НВП «Система». Це дало можливість створити власний 5-поверховий офіс, позбувшись від постійної оренди. Крім офісної будівлі на території компанії знаходиться виробничий цех, оснащений сучасним обладнанням, в якому працюють 60 професійних співробітників.

У 2019 для компанії відкриваються європейський та американський ринки: саме в цьому році AutoEnterprise вперше експортувала свої зарядні станції в ЄС і США.

2020 рік приніс для компанії повну реструктуризацію за різними напрямками: ми виросли з кількох відділів до 14, а наша команда тепер налічує понад 250 осіб. З цього року компанія впровадила повністю конвеєрне виробництво зарядних станцій, що забезпечило безперервність виробничого процесу, а також високий рівень продуктивності.

Розробка екологічно чистого транспорту

Розвиток інфраструктури електротранспорту за рахунок розширення мережі зарядних станцій

Виробництво високоякісного та доступного устаткування для загального користування

Розробка альтернативних джерел енергії

Створення нових робочих місць

Підтримка української інтелігенції

Підтримка української інтелігенції

Приєднуйтеся до команди переможців

Переглянути всі вакансії 1